Kandy City Inn

Główne udogodnienia

  • Wi-Fi

  • Recepcja czynna 24 h

  • Klimatyzacja

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Oprócz dogodnej lokalizacji, Kandy City Inn oferuje 6 pokojów z widokiem na górę. Świątynia Zęba jest w odległości 13 min spacerem, a Międzynarodowe Muzeum Buddyzmu jest jedynie 1 km od hotelu.

    Park narodowy Udawatta Kele znajduje się w prawie 300 m, a dworzec kolejowy Kandy znajduje się w zasięgu ręki od tego hotelu. Goście ceniący historyczną architekturę będą zadowoleni, ponieważ Pałac Królewski w Kandy leży w około 1,1 km. Do pobliskich atrakcji kulturalnych należy Muzeum Narodowe w Kandy, około 5 min jazdy od City Inn. Obiekt położony jest 350 metrów od lotniska Victoria Reservoir SPB i kilka kroków od przystanku autobusowego Mahaiyawa.

    Niektóre pokoje wyposażone są w biurko i klimatyzację do dyspozycji gości. Bidet, oddzielna toaleta i prysznic są dostępne w łazienkach. Obejmują one również prywatne łazienki z bidetem, oddzielną toaletą i prysznicem.

    Wygodny Kandy City Inn oferuje przepyszne śniadanie, które obejmuje świeże owoce i ser. W okolicy znajdują się restauracje, w tym Fresh Hut, która leży 59 km od wygodnego hotelu.

    Opinia recenzenta

    Podczas mojej ostatniej wizyty w Kandy City Inn byłam zachwycona atmosferą i komfortem, jakie oferuje to miejsce. Czystość i ładna łazienka z ciepłą wodą uczyniły mój pobyt niezwykle przyjemnym, a klimatyzacja działała bez zarzutu, co było zbawienne w upalne dni. Lokalizacja hotelu jest doskonała - blisko do wielu atrakcji, a z okna mojego pokoju rozpościerał się piękny widok na miasto. Z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak czajnik elektryczny i bezpłatne kosmetyki, poczułam się jak w domu, a to ważne, gdy podróżujesz z rodziną.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 13:30 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00

    Opcje pokoi w Kandy City Inn

    Niektóre pokoje wyposażone są w biurko i klimatyzację do dyspozycji gości. Bidet, oddzielna toaleta i prysznic są dostępne w łazienkach. Obejmują one również prywatne łazienki z bidetem, oddzielną toaletą i prysznicem.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie
    Pokój typu standard z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 13 m²

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +
    Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie
    Ekononiczny pokój dwuosobowy

    Wielkość: 10 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie Kandy City Inn Zewnętrze zdjęcie
    Pokój typu standard z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 13 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko pojedyncze

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Kandy City Inn

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Kandy City Inn

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy Kandy City Inn oferuje śniadanie?
      Tak, Kandy City Inn zapewnia gościom śniadanie obejmujące świeże owoce i ser.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Kandy City Inn